Протидія булінгу і насильству

Провели Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Відповідно до плану роботи навчального закладу, з метою забезпечення прав, свобод та інтересів молоді, запобігання насильству в учнівському середовищі, формування здатності протистояти булінгу, навичок ненасильницької поведінки, побудови конструктивного діалогу, створення особистої мирної стратегії поведінки в конфлікті, пройшов Всесвітній тиждень протидії булінгу, у рамках якого було проведено ряд просвітницько-профілактичних заходів.

10:08 02.10.2023

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (Наказ №113 - о/д від 31.08.2022 "Про заходи щодо виявлення, реагування на випадки насильства, булінгу (цькування) і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами "

14:16 31.08.2022

Про кібербулінг для підлітків

Кібербулінг – це булінг із застосуванням цифрових технологій. Він може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах та мобільних телефонах. Це неодноразова поведінка, спрямована на залякування, провокування гніву чи приниження тих, проти кого він спрямований. Приклади включають:

15:43 29.11.2021

4 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти

Із 2020 року, за рішенням ЮНЕСКО, у перший четвер листопада відзначається Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти. Це важливе нагадування для всього світу про те, що будь-яка форма насильства, пов'язаного зі школою, порушує право на освіту, здоров'я та добробут учнів. У зв'язку з пандемією COVID-19  життя та освіта дітей усе частіше відбуваються онлайн. Цей день закликає  людей усвідомити проблему онлайн-насильства та кіберзалякування, їх наслідків і необхідності покласти їм кінець. Онлайн-насильство не обмежується шкільними приміщеннями, проте система освіти відіграє важливу роль у вирішенні проблем онлайн-безпеки та використання технологій.

09:04 04.11.2021

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти

НАКАЗ №181/І -о/д  від 31.08.2021 "Про затвердження плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню). Про затвердження складу комісії з розгляду випадків булінгу (цькування), їх прав та обов'язків " (Додаток 1)

15:59 25.10.2021