Калейдоскоп заходів

Відзначаємо в закладі Міжнародний день толерантності

16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності, запроваджений у зв’язку із ухваленням ЮНЕСКО у 1995 році Декларації принципів терпимості, в основу якої закладено положення, проголошені в Загальній декларації прав людини.

11:41 17.11.2023

Всесвітній день психічного здоров’я

Всесвітній день психічного здоров’я (World Mental Health Day) або День ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня. Свято покликане звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини, обізнаністю про профілактику ментальних розладів, способи турботи про ментальне здоровʼя та для підтримки людей з подібними захворюваннями.

14:08 11.10.2023

Минув Усеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Відповідно до плану роботи навчального закладу, з метою забезпечення прав, свобод та інтересів молоді, запобігання насильству в учнівському середовищі, формування здатності протистояти булінгу, навичок ненасильницької поведінки, побудови конструктивного діалогу, створення особистої мирної стратегії поведінки в конфлікті, пройшов Всесвітній тиждень протидії булінгу, у рамках якого було проведено ряд просвітницько-профілактичних заходів.

10:05 02.10.2023

Переможці міського етапу огляду-конкурсу на кращий психологічний кабінет закладів освіти Сумської області.

Протягом березня-квітня цього року  проходив обласний огляд-конкурс на кращий психологічний кабінет закладів освіти Сумської області. Для участі в конкурсі був заявлений і кабінет практичного психолога ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Р.К. Рапія (практичний психолог Кійко Я.В.). Журі огляду-конкурсу відзначило, що представлений кабінет відзначається оригінальністю та змістовністю: світловий стіл-пісочниця, стільці-трансформери, м’які крісла-груші тощо.

14:16 19.04.2023

Долаємо емоційне вигорання разом

Робота вчителя – це вічне випробування на професійну майстерність, терпіння,  людську мудрість.  Висока емоційна напруженість, відповідальність та складність роботи збільшують ризик розвитку синдрому «емоційного вигорання». Про це говорили спеціалісти психологічної служби під час семінару-практикуму «Емоційне вигорання педагогічних працівників: ресурси та шляхи підтримки», який відбувся 9 березня 2023 року в Охтирській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Р.К.Рапія.

13:15 10.03.2023

Корисно для кожного: в Україні створили цикл соціальних роликів з порадами психологів

Дивіться всі 8 серій циклу “Корисно для кожного”, створеного Асоціацією кіноіндустрії України. Режисерами проєкту виступили Олег Маламуж (“Мавка. Лісова пісня”) та Ольга Гібелінда.

14:23 17.02.2023

Дистанційний тимбілдинг до Міжнародного дня обіймів

21 січня у всьому світі відзначають Міжнародний день обіймів. Це свято з’явилося порівняно недавно, але вже встигло завоювати популярність у всьому світі. Цього дня прийнято безкорисливо обіймати всіх оточуючих, долаючи будь-які соціальні бар’єри.

14:41 21.01.2023