Превентивне виховання

Провели Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Відповідно до плану роботи навчального закладу, з метою забезпечення прав, свобод та інтересів молоді, запобігання насильству в учнівському середовищі, формування здатності протистояти булінгу, навичок ненасильницької поведінки, побудови конструктивного діалогу, створення особистої мирної стратегії поведінки в конфлікті, пройшов Всесвітній тиждень протидії булінгу, у рамках якого було проведено ряд просвітницько-профілактичних заходів.

10:06 02.10.2023

Інспектори з ювенальної превенції на зустрічі зі старшокласниками

26 квітня в Охтирську ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Р.К.Рапія завітали представники ювенальної  превенції Охтирського районного відділу поліції Анна Педорченко та Єлизавета Биковська. Теми бесіди зі старшокласниками – профілактика правопорушень серед неповнолітніх, протидія булінгу, вшанування пам’яті жертв аварії на Чорнобильській АЕС. Незважаючи на повітряну тривогу і перебування в укритті, учні з цікавістю слухали актуальну для їхнього віку інформацію, отримували вичерпні відповіді на поставлені питання.

14:31 26.04.2023

ПВК «Редан»: хто вони та чим загрожують українським підліткам?

26-го та 27-го лютого правоохоронці попередили масові бійки у кількох містах України. У Києві планувалась сутичка на Печерську. У Львові відбувались провокації біля ТЦ «Форум». У Харкові, Івано-Франківську, Луцьку учасники руху також намагались влаштувати бійки.

10:32 01.03.2023

Стартувала Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

У закладі стартувала Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

13:11 25.11.2021

Тиждень протидії булінгу

Із 27 вересня по 01 жовтня в рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в закладі було організовано заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про поняття «булінг», його різновиди та шляхи профілактики. З метою попередження вчинення неповнолітніми правопорушень у заклад було запрошено капітана поліції Галину Зорич. Вона дала поради, як не стати жертвою кримінального правопорушення та як діяти в разі його скоєння.

16:14 01.10.2021

День з поліцейським та рятівником

На початку навчального року в рамках інформаційно-профілактичних заходів у закладі відбулася зустріч із провідним інспектором Охтирського міськрайонного відділу управління ДСНС України в Сумській області 3 державного пожежно-рятувального загону  Педорченком С. та старшим інспектором ювенальної превенції капітаном поліції Педорченко А. Дітям нагадали основні правила безпечної поведінки на вулиці та в побуті, правила дорожнього руху, цивільного захисту. Мета зустрічі – сформувати дбайливе ставлення до безпеки свого життя та життя тих, хто поруч

14:54 01.09.2021