Анкетування

АНКЕТУВАННЯ - 2021

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 імені Р.К. Рапія Охтирської міської ради Сумської області  проводить дослідження серед вчителів, учнів та їхніх батьків, щоб оцінити якість освітніх та управлінських процесів і напрацювати рекомендації щодо вдосконалення своєї діяльності. Участь усіх учасників навчально-виховного процесу в цьому дослідженні є дуже важливою. Анкети анонімні, а результати опитування будуть використані лише в узагальненому вигляді. Відповідаючи на кожне запитання, треба обрати один варіант відповіді (якщо у формулюванні не вказано інше). Будемо щиро вдячні за відповіді на всі запитання анкети.

РЕЗУЛЬТАТИ АНКЕТУВАНЬ СТАНОМ НА ЛИСТОПАД 2021 РОКУ

Результати анкетування для вчителів

Результати анкетування для учнів

Результати анкетування для батьків